Kurt

Datum ztráty 25.07.2019
Místo ztráty Milostín, Povlčín 177
Telefon 777236400
Jméno Kurt
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva Bílo černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Kurt je 9 let starý pes. Na jméno slyší a váží cca 20-25 kg. Má červený obojek a je čipovaný. Není kastrovaný. Pejsek se zaběhl. Je to hodný, energický pes, který má rád lidi, děti, kočky, feny, štěňátka. Pokud něco chce, řekne si o to štěkotem, takže v případě, že ho potkáte, nebojte se štěkotu, spíše vám říká, že má hlad, žízeň, nebo si chce hrát, pohladit. Za ocasem má černou skvrnu a částečně zarostlou, vyholenou srst, kvůli vyrážce. Už trošku kulhal a za poslední dobu zhubnul. Vypadá jako ohař, ale je to kříženec.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kurt

Přihlášení: