Kuro

Datum ztráty 07.09.2020
Místo ztráty Liberec, Bosenská 535
Telefon 485146726
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Kuro
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kuro je 11 let starý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 3,5 kg, je menší a hubený. Velmi hodný a milý kocour vůči lidem (i dětem), ale od cizích by se asi snadno chytit nenechal, pokud by nebyl zraněný nebo zahnaný "do kouta." Na své jméno slyší a vyhoví volání. Je celý černý kromě několika bílých chloupků na náprsence. Má oteklé polštářky na předních tlapkách - kočičí pododermatitida, kterou se nepodařilo vyléčit. Ztratil se dne 7. 9. 2020 v Liberci Růžodole, ale je možné, že mohl být odvezen někam dál.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuro

Přihlášení: