Kulíšek

Datum ztráty 04.06.2022
Místo ztráty Obořiště,
Telefon 601101361
Odměna ANO
Jméno Kulíšek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Bílá a šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kulíšek je 4 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, od letoška je kastrovaný a váží asi 4 kg. Bojí se většinou cizích lidí, nenechá na sebe sáhnout. Často, když byl venku, měl rány škrábance a byl vyhublý. Taky už je to poněkolikáté co se ztratil, minulý rok touhle dobou se ztratil na dva měsíce. Na jméno slyší, ale jak říkám s cizími lidmi má špatnou zkušenost. Budu strašně ráda, když ho budu moct mít zase doma. Dejte vědět pokud jste ho v okolí Obořiště viděli... Doufám, že je někde v pořádku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kulíšek

Přihlášení: