Kuliš

Datum ztráty 23.06.2022
Místo ztráty Stráž nad Nisou, Hejnická 529
Telefon 602874085
Jméno Kuliš
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kočka domácí 
Věk 15 měsíců
Barva Rezavobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kuliš je 15 měsíců starý kocour. Nemá obojek ani čip. Rezavobílý kocourek slyšící na jméno Kuliš/Kulíšek,Kuliáš/, hodný, nekastrovaný, k cizím lidem nedůvěřivý. Srst má trošku delší než klasická kočka domácí. Má bílé pacinky a přední levou má částečně rezavou. Asi uprostřed ocásku měl nedoléčené zranění. Zvyklý na psy. Ztratil se v noci ze zahrady odkud vyrazil na "výlet", ze kterého se již nevrátil. Doma na něj čeká jeho vykastrovaná sestřička, která si nemá s kým hrát.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuliš

Přihlášení: