Kulík

Datum ztráty 29.04.2018
Místo ztráty Ostrava - Poruba, Havlíčkovo náměstí 741/11
Telefon 732921393
Odměna ANO
Jméno Kulík
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva černo - bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kulík je 4 roky starý černobílý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 4 kg. Je to přítulný kocourek s klidným chováním. Zřejmě vyskočil nebo spadl s 1. patra našeho panelového domu. Typická je pro něj černá skvrna sahající přes jeho pravé oko. Od té doby jsem u baráku neviděl. Kolem se pohybuje spoustu lidí, tak je možné že si ho někdo vzal. Nechci ani pomyslet že by se vydal dál za některou z velkých cest. Kdokoliv by měl nějaké informace, prosím o jejich zaslání na mé kontaktní údaje, nebo tel. číslo. Děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kulík

Přihlášení: