Kulička, Amálka, Eman, Cvalda

Datum ztráty 30.10.2021
Místo ztráty Trutnov - Libeč, Starolibečská 46
Telefon 604896032
Odměna 6.000,- Kč
Jméno Kulička, Amálka, Eman, Cvalda
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Ostatní
Věk 2-10let
Barva různé
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratili se 3 ovce (2 ovce a jeden vykastrovaný beránek) a jeden kozlík. Okolnosti neznám, muselo je něco vyplašit, protože za dlouhé roky co je máme nikdy nikam neutekli a vždy se drželi doma. Už více jak týden prohledávám okolí a nic, žádná stopa. Pouze kozlíka zachytila fotopast mezi Libčí a Babím, na vrchu Baba. Vím, že někde budou, jen už sama nezvládám prohledávat ještě větší okolí. Ovce jsou čerstvě ostříhané, tak vypadají jinak než na fotce, ale foto ostříhaných ovcí nemám.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kulička, Amálka, Eman, Cvalda

Přihlášení: