Kuky

Datum ztráty 03.11.2017
Místo ztráty Praha 6 - Nebušice, Na Habrovce 707
Telefon 606591034
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Kuky
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva Želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kuky je 7 let stará kočka. Nemá obojek, ale je čipovaná. Je kastrovaná a váží cca 2,5 - 3 kg. Je dost hubená a malinko kulhá na zadní nohu, kterou nemůže po úrazu a operaci ohnout. Kuky je milá a přítulná kočička, zvykla chodit ven. Cizích lidi si spíše nevšímá. Je dost ubrečená a má ráda pozornost. Zmizela v pátek 3.11 na Malé Šárce v Praze-Nebušicích. Naposledy byla viděna kolem 14:00-15:00 na terase. Byli jsme večer pryč a když jsme se kolem 23:00 vrátili tak už Kuky nikde nebyla k nalezení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuky

Přihlášení: