Kuki

Datum ztráty 20.12.2019
Místo ztráty Křenovice, Školní 355
Telefon 723082453
Odměna ANO
Jméno Kuki
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Bílo-mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kuki je 2 roky starý kocour. Není čipovaný ani kastrovaný. Nemá na sobě obojek. Kuki je šedo mourovatý s bílým bříškem a náprsenkou. Má půl čumáčku šedého a půl bílého, obě přední tlapky má bílé s mourovato-šedými skvrnkami v půlce. Pod čumáčkem má světle hnědou skvrnku skoro jako od kafe. Je přítulný, k lidem ze začátku trochu odtažitý, ale po chvilce si zvykne. Občas nervózně/stresem mrská ocasem. Je kocour venkovní, toulal se po zahradách, ale vždy přišel večer domů nebo alespoň na baštu. Budeme rádi za jakékoliv informace.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuki

Přihlášení: