Kuki

Datum ztráty 23.06.2019
Místo ztráty Zdiby, Slunná E172
Telefon 702107268
Odměna ANO
Jméno Kuki
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2,5 roku
Barva bílo-šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kuki je 2,5 roku starý bílo-šedý kocourek. Nemá obojek, ale je čipovaný, je kastrovaný a váží asi 3 kg. Na kocourka má atypicky dlouhé štíhlé nohy. Na venek bývá zvyklý, ale přistěhovali jsme se do Zdib, mohl ztratit cestu, postrádám ho od 23.6., kdy se mi vytratil ze zahrádky a už se nevrátil, v tu dobu měl problém s příjmem potravy, byl vyhublý na kost, léčili jsme to, možná neměl sílu vrátit se zpět domů... Stále doufám, prosím o jakoukoliv zprávu o něm, moc děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuki

Přihlášení: