Kubíček

Datum ztráty 11.08.2015
Místo ztráty Unhošť, B. Němcové
Telefon 608512183
Odměna ANO
Jméno Kubíček
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 9 měsíců
Barva žíhaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
ZTRATIL SE BENGÁLSKÝ KOCOUREK KUBÍČEK, 11.srpna 2015, v okolí ulice B. Němcové. Bez PP. Má velmi výrazné kontrastní zbarvení připomínající malého tygříka. Je přítulný a společenský. Barva bengálská mramor. Prosím podívejte se do zahradních domků a garáží, jestli náhodou není u Vás omylem zavřený. Pokud ho někdo našel, prosím o vrácení, děkuji předem poctivému nálezci, případně dalším občanům za informace, pokud ho někde viděli. Kastrovaný není. Normálně na jméno slyší. Vážil cca 4,5 Kg. Chronický útěkář to není! V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní povahy, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem nerad jezdí. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Zimu spíše nemá rád. Nemá na sobě žádný obojek. Tetování nemá, ale pozor! Má čip! Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Email: jana@henych.com Telefon: 608512183

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kubíček

Přihlášení: