Kuba

Datum ztráty 31.07.2017
Místo ztráty Znojmo- Načeratice, Načeratice
Telefon 739097849
Odměna ANO
Jméno Kuba
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Znojmo
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 31.7.2017 odešel z novostavby v Načeraticích 10 letý kastrovaný kocour slyšící na jméno Kuba, Kubíček, Kubina, Kubík...nikdy nebyl pryč více než půl dne, byl zde cca 14 dní a venku už byl několikrát, vždy se vrátil. Je čilý, komunikativní, váží cca 5kg. Prosím pokud o něm kdokoliv cokoliv víte-i špatné zprávy :( ...dejte prosím vědět na tel 739 097 849 nebo email: dita.ticha@seznam.cz nebo v Načeraticích v novostavbě nad sklepem naproti útulku u pana Druneckého. Děkuji mockrát

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuba

Přihlášení: