Kuba

Datum ztráty 19.06.2015
Místo ztráty Šumperk, Balbínova 6
Telefon 733664462
Odměna ANO
Jméno Kuba
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Britská kočka 
Věk 2 roky 2 měsíce
Barva s lilovými odznaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
DNES SE MI ZTRATIL MŮJ MILOVANY KOCOUR SLYŠÍ NA JMENO KUBA (na to i reaguje) NEJSPIS SE VYDAL SMEREM K ZAVODU METRA MUZE SE NACHAZET NA ul.Balbinova , B.Nemcove, bratří Čapků a v blizkem okoli. Čip nemá, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je velice přátelský, hodný, společenský. Na pamlsek by se nechal nalákat. Váží cca 7 Kg. Utekl z bytu. Chronický útěkář to není vůbec. Kastrovaný je. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je línější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma - gaučák. Zimu nemá rád! Telefon 733664462

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuba

Přihlášení: