Kuba

Datum ztráty 20.08.2014
Místo ztráty Zachotín, Častonín 2
Telefon 604835371
Jméno Kuba
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Při večerní procházce se fenka Barča zdržela u myší díry na louce kousek od domova, Kuba došel až domů, ale pak se otočil a zřejmě se k ní vrátil. Barča se vrátila 21.8. ráno domů,ale bez Kuby.Kuba je celočerný kříženec labradora 20 kg. Je přátelský, nechá se chytit i od cizích lidí. Když ho ostatní pejsci neprovokují, tak je klidný. Na sobě měl červený kožený obojek s telefonním číslem na majitelku. Není tetovaní, ani kastrovaný. Je čipovaný. Už několikrát utekl, okolí zná do okruhu cca 1 km. Fyzicky je aktivní, má rád vodu, je to plavec.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuba

Přihlášení: