Krystýnka

Datum ztráty 29.08.2015
Místo ztráty Stará Boleslav, Kozinova
Telefon 730540539
Jméno Krystýnka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Pudl
Věk 14 Let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fenka pudla, cca 30-35 cm, srst kratší, spíše řídká, trochu vlnitá. Uši krátké s lysinkami. Hlavu má krátce zastřiženou. Šedou bradu. Ocas krátký. Má malé bouličky na mléčné žláze mezi zadními nohami. Na krku má pár tukových bouliček. Nemá přední zuby, jen 1 dole na levé straně. Je očipována. Špatně vidí, má kalné oči a neslyší, nereaguje na zavolání, jen tleskání apod. Ráda se přidá ke kolemjdoucím. Je klidná a přítulná. Ztratila se ze zahrady ve Staré Boleslavi poblíž Houšťky. Neměla obojek. Kastrovaná je. TETOVÁNÍ NEMÁ. ČÍSLO ČIPU: 203098100288721. Email: hankacolombo@gmail.com Telefon: 730540539

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Krystýnka

Přihlášení: