Kryštof Oříšek

Datum ztráty 08.10.2014
Místo ztráty Litoměřice, Broskvová 574
Telefon 724059745
Odměna ANO
Jméno Kryštof Oříšek
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva bílo-mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek vyrazil večer na procházku, zřejmě za kočkami, byl krátce před kastrací (stáří 11 měsíců) a již se nevrátil. Ztratil se 08.10.2014 v obci Litoměřice. Jmenuje se Kryštof (i Oříšek). Je to bílo-mourovatý samec. Aktuálně bude mít věkově něco přes rok... Je to velice mazlivý a přítulný kocourek, velmi důvěřivý k lidem a vděčný, neboť jsme mu již dříve zachránili život. Povahově je společenský. Na pamlsek by se nechal nalákat. Má velmi hebkou srst a krásnou kresbu, huňatý ocásek, podle veterináře to byl míšenec s britskou kočkou. Poznávací znamení je zhojené větší natržení na uchu, kulaté asi 0,5cm velké. Děkujeme za jakékoliv informace, stále jsme nevzdali pátrání. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek v době ztráty na sobě neměl. Slyší i na "milováčku". Váží cca 3 Kg. Sní cokoliv. Nikdo se takto neztratil! Kastrovaný nebyl. Blízké okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav byl dobrý. Jízdu autem si neužívá. Je zvyklý převážně na pobyt doma, ale ven byl také zvyklý chodit. Otužilý moc nebyl, zimu nemá rád... Telefon: 724059745 Email: renatamin@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kryštof Oříšek

Přihlášení: