Krýša

Datum ztráty 09.11.2022
Místo ztráty Starý Plzenec, U Mlýna 843
Telefon 731781633
Odměna ANO
Jméno Krýša
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 9 let
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Krýša je asi 9 let starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží 4,6kg. Je zvyklý být doma i venku, ale vždy jen pár hodin, jinak se netoulá. Je velmi mazlivý, vděčný, avšak cizích lidí se bojí, obzvlášť mužů. Vzali jsme si ho z Útulku pro zvířata v nouzi, asi mu musel někdo ubližovat. Má ulomený špičák a za ušima holé flíčky díky nemoci z minulosti. Den před ztrátou byl na zákroku se zubama, kdy mu čistili zubní kámen a vytrhnuli 2 zuby. Za jakékoliv informace budeme rádi.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Krýša

Přihlášení: