Kristián

Datum ztráty 05.10.2016
Místo ztráty Rudník, Janovice, Rudník, Janovice 499
Telefon 724872374
Odměna ANO
Jméno Kristián
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 5 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kristiánek je cca 5ti letý černý kocourek. Na své jméno neslyší. Váží cca 5 kg. Nemá čip. Má šedý obojek proti parazitům (ten však mohl někde sundat). Ztratil se v Rudníku Janovicích večer 5.10.2016. Okolí ztráty moc dobře nezná, začal chodit ven teprve nedávno. Kristiánek trpí onemocněním močových cest, užívá speciální dietu a denně bere léky, bez kterých není schopný dlouhodobě fungovat. K cizím lidem je velmi plachý. Předpokládám, že se bude schovávat někde v dřevníku, seníku apod.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kristián

Přihlášení: