KOZA Líza

Datum ztráty 28.10.2018
Místo ztráty Pertoltice, Dolní Pohleď, Pertoltice, Dolní Pohleď
Telefon 721649666
Odměna ANO
Jméno KOZA Líza
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno
Věk půl roku
Barva černobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
28.10.2018 k večeru se nám do výběhu (v Bohumilicích u Ledče nad Sázavou) s kozami a ovcemi dostal pes, pokousal je a vyplašil. Jednu kozu postrádáme, nevíme, jestli vůbec ještě žije :-(, ale vzhledem k tomu, že jsme ji do teď nenašli ani mrtvou, ani živou, mám naději. Koza nemá obojek ani označení. Známý podobnou kozu viděl v okolí DOLNÍ POHLEDI A PERTOLTIC u Zruče nad Sázavou minulý týden, ale nevěděl, že jsme ji ztratili, tak mě neinformoval. Kdyby ji někdo viděl, ozvěte se. Děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se KOZA Líza

Přihlášení: