koudy

Datum ztráty 24.10.2014
Místo ztráty Bezdekovec, 37
Telefon 774840271
Jméno koudy
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Anglický kokršpaněl
Věk 6 let
Barva bilo cerny
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Koudy je 6 let starý pejsek, plemeno Anglický kokršpaněl bílo černé barvy. Váží 14 kg a je čerstvě ostříhaný. Je vážně nemocný se štítnou žlázou a musí brát léky!! Kvůli nemoci má jednu stranu obličeje ochrnutou (povislou dolů). Ve slabinách má tukovou bulku velikosti fazole. Ztratil se mezi obcí Bezděkovec- Kotouň, okres Plzeň jih. Nemá na sobě žádný obojek. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. K lidem je přátelský, není agresivní. Ostatní psy snáší dobře. Vodu moc rád nemá. Zbožňuje jízdu autem. I přes svou nemoc je fyzicky aktivní, ale nepřežije pokud nedostane léky. Neutíká, okolí ztráty zná velice dobře. Je lekavý, bojí se hluku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se koudy

Přihlášení: