Kotě

Datum ztráty 24.10.2019
Místo ztráty Brno-střed, Jana Uhra 1
Telefon 774931103
Jméno Kotě
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Zrzavá, bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kotě je 1 rok starý rezavobílý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. Je poměrně hubený a má na svou velikost dlouhý ocas. Měl roztrženou jednu část tlamy, která mu křivě srostla, vypadá to jako kdyby měl rozštěp. Je zachráněný a velmi plachý, většinou se nenechá chytit ani od lidí, co dobře zná. Při větrání jsem nechala chvíli nehlídané okno a pravděpodobně z něj kocour vyskočil na střechu. Je možné, že se pohybuje po střeše vnitrobloku nebo skočil k někomu na balkon nebo zahradu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kotě

Přihlášení: