korela Vašík

Datum ztráty 15.10.2017
Místo ztráty Hřebeč, Opletalova 342
Telefon 602556017
Odměna 1.000,- Kč
Jméno korela Vašík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Pták
Věk 2 roky
Barva žlutá hlava a ocas
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V Hřebči se 15.10. ztratila korela Vašík. Asi na půl hodiny zůstal venku sám a otevřel si klec. Má žlutou hlavičku a ocásek, jinak světle šedobéžová pírka se žlutavými skvrnami. Nemluví. Je zvyklý v domě se volně pohybovat, sedí na rameni. Sedá na paži, bere jídlo z ruky, ale nemá rád dotyky. Poleká ho prudký pohyb a nečekaný zvuk. Rád zobe klasy prosa, slunečnici, vl. ořechy a vrbové větvičky.V úterý 17.10. byla taková korela viděna na kraji Kladna směrem za Bažantnicí mezi Legem a Toyotou.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se korela Vašík

Přihlášení: