Kora

Datum ztráty 21.04.2021
Místo ztráty Modrava 8,
Telefon 721815264
Odměna ANO
Jméno Kora
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Německý ovčák
Věk 9 let
Barva tmavší vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Kora je 9 let stará fenka. Nemá na sobě bohužel obojek, je čipovaná. Slyší na jméno Kora a váží cca 36 kg. Fenka se nám ztratila dnes velmi brzy ráno, když jsme ji pustili na zahradu. Má slabé zadní nohy, chodí i běhá, ale problém je na ní při bližším pohledu znát. Má několik fleků dorůstající srsti zvláště na pravém boku (po chirurg. zákroku), je zde díky odlišné barvě trochu strakatější. Je hodná, kontaktní, jen k ostatním pejskům i fenkám je dominantnější. Je zvyklá doma, nepoužíváme kotec.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kora

Přihlášení: