Kony

Datum ztráty 01.03.2015
Místo ztráty lanškroun, herbortice 50
Telefon 737349991
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Kony
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Labradorský retriever
Věk 2 roky
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fenka křižence labradororského retrivra černé barvy, popis dlouhé hubené nohy, postava štíhlá. Velice přátelská důvěřivá nebojí se cizích lidí a psů. ztratila jse 28.2.2015 ve vesnici Herbortice může být kdekoliv. Děkujeme za jakou koliv informaci. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě zelený, textilní obojek, bez známky. Na jméno slyší a reaguje. Je zvyklá jezdit i vlakem. Povahově je vyloženě společenská. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Je i důvěřivá. Na pamlsek by se nechala nalákat. Miluje piškoty. Utekla ze zahrady. Váží cca 20 Kg. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná není. Možná bude v blízké době hárat. V širším okolí místa ztráty se již nevyzná. Je aktivní, má hodně ráda pohyb. Vody se bojí. V jídle je trochu vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sama si i nastoupí. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu moc ráda nemá... Telefon 737349991

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kony

Přihlášení: