Kolombo

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Josefův Důl,
Telefon 775012393
Odměna 500,- Kč
Jméno Kolombo
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Kříženec
Věk 4 Roky
Barva Šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fena kříženec staforda středně velká tmavá bílá náprsenka bílý čumák. Váží cca 20 Kg. Utekla po výbuchu petardy. Asi se bude bát. Utekla i s voditkem (lanové, červené - TO CO JE NA FOTOGRAFII). Vodítko přetrhla. Má na sobě šedý, látkový obojek (samozřejmě už ho nemusí mít na sobě, mohla ho ztratit), na obojku je známka - kde je jméno psa a tel. číslo. Je čipovaná. Tetování nemá. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Povahově je bázlivá, ale hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Nalákat na pamlsek by se možná nechala. Kastrovaná je. Takto na dlouho se nikdy v životě neztratila. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Má ráda pohyb, je aktivní. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá být být jak v bytě, tak i venku jí to vůbec nevadí... Telefon 775012393

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kolombo

Přihlášení: