Koks - Koksík

Datum ztráty 15.12.2015
Místo ztráty Praha 2 Vinohrady, 12000
Telefon 775677329
Jméno Koks - Koksík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Labradorský retriever
Věk 9 let
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Koks je 9 let starý černý kříženec labradora, vypadá jako malý labrador, ale je drobnější. Je celý černý, jen na bradě má šedivé chlupy. Je čipovaný (číslo zjišťujeme). Má červený látkový obojek s indiánským vzorem. Slyší na zavolání: Koksi, Koki, Koksíku, Kokino. K lidem je přátelský, někdy je nervózní z malých dětí. Na psy někdy vrčí, fenky má rád. Nikoho nikdy nepokousal. Je trochu ukňučený a rozmazlený. Zaběhl se 15.12. večer v Riegrových sadech na Vinohradech zřejmě za háravou fenkou...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Koks - Koksík

Přihlášení: