Kocourek

Datum ztráty 27.02.2015
Místo ztráty Tábor, Lužnická 2927
Telefon 773601666
Jméno Kocourek
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Kříženec
Věk cca 5let
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek je cca 5 let starý kocour mourovaté barvy. Váží cca 6 kg, má alergii na blechy, když se mu nepíchají injekce, škrábe se do krve. Byl zachráněný z míst, kde mu lidi ubližovali, proto je k lidem ze začátku dost nedůvěřivý. Na ostatní kočky je zvyklý. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se 27.2.15 v Táboře, ulice Lužnická, nevrátil se z procházky. Byl zvyklý jak doma, tak venku. Okolí ztráty trochu zná. Vodu nevyhledává, v autě není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kocourek

Přihlášení: