Sallem

Datum ztráty 11.12.2019
Místo ztráty Praha-Ořech, Kopaninská 338
Telefon 605561195
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Sallem
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva Bílá - hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sallem je 6 let starý kocour s delšími chlupy. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 3 kg. Přední tlapky má bílé, ale záda má hnědé. Je zvyklý být venku, ale vracel se vždy každý večer na pomazlení a večeři. Občas se i zatoulal na pár dnů, ale nyní se již vice jak 2 týdny neobjevil. Doufáme, že je u našich dobrých sousedů a nechává se rozmazlovat. Ale už se nám stýská a chtěli bychom ho mít opět doma. Za jakoukoliv informaci vedoucí k nalezení se rádi odměníme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sallem

Přihlášení: