Kocour

Datum ztráty 18.02.2015
Místo ztráty Dobris, Loukotova 1836
Telefon 737167886
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Kocour
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Náš kocour se nevrátil z nočního lovu a bohužel je už dva dny pryč. Je kastrovaný, mazlivý, mourovatý s tečkami na bříšku. Slyší na jméno Kocour. Prosíme o jakoukoliv informaci. Děkujeme. Žádný obojek na sobě nemá. Na jméno reaguje. Povahově je vyloženě společenský a hodný. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Váží cca 3 Kg. Nikdy se takto na dlouho neztratil. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní a má rád pohyb. Vody se bojí. V jídle je trochu vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Nerad jezdí autem a nemá rád přepravky. Je zvyklý jak na pobyt venku, tak i doma. Otužilý docela je... Telefon 737167886

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kocour

Přihlášení: