Kocour

Datum ztráty 12.02.2015
Místo ztráty Zruč, Třemošenská 66
Telefon 608861715
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Kocour
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Siamská kočka  
Věk 4 roky
Barva šedočerná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour je 4 roky starý kastrovaný kocourek, plemeno Siamská kočka. Je šedočerný. Váží 6 kg. Neměl na sobě žádný obojek. Není čipovaný, ani tetovaný. Na čumáčku měl jizvu. Je důvěřivý, mazel. Nebojí se ani cizích lidí. Ostatní kočky snáší dobře. Nevrátil se z odpolední vycházky dne 12.2.15, okolí Třemošenské ulice ve Zruči. Okolí trochu zná, bydlí tam cca 2 měsíce. Nikdy dříve neutekl. Voda mu nevadí, ale rozhodně to není plavec. V autě je zvyklý jezdit v přepravce. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kocour

Přihlášení: