Kočka

Datum ztráty 06.02.2017
Místo ztráty Praha 2, Uruguayská 18
Telefon 794035855
Odměna ANO
Jméno Kočka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočka, slyšící na jméno Kočka (někdy), je charakteristická pro delší srst, huňatý ocas, žluté oči a plachost. Barva je černá, ale ne jak noc, na denním světle ustupuje do hněda. Váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Zaběhla se ven kolem bloku Uruguayská / Záhřebská / Varšavská na Praze 2. Osobní hledání a vyptávání se lidí, vycházky v pět ráno a prostoduché čičání na celou ulici, vyvěšení letáků se ztracenou kočkou, vše dopadlo neúspěšně. V útulcích také není. Pravděpodobně si ji někdo vzal domu, nebo omylem zavřel ve sklepě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kočka

Přihlášení: