Kočka

Datum ztráty 10.07.2014
Místo ztráty Praha 5, Na Bertramce
Telefon 721787427
Jméno Kočka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1-2 roky
Barva mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jedná se o 1-2 roky starou mourovanou kočičku. Je drobná, váží max.3 kg. Není čipovaná, tetovaná, ani nemá žádný obojek. Je kastrovaná, na bříšku ještě bude kastrační jizva. Ztratila se cca před 14 dny, utekla oknem. Kočička je zachráněnkyně moc hodné paní, která kočičku vykastrovala a dala nějaké slečně v Praze, které se kočička zaběhla - slečna bohužel nejeví zájem, ale kočičku hledá paní co ji slečně svěřila. Kočička okolí vůbec nezná! K lidem je nedůvěřivá, na ostatní kočky je zvyklá .

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kočka

Přihlášení: