Kočičák

Datum ztráty 12.07.2014
Místo ztráty Davle, Jílovská
Telefon 605859233
Odměna ANO
Jméno Kočičák
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva šedo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočičák je 3 roky starý kocour, kříženec britské modré kočky. Je šedo bílý, má výranou kresbu v obličeji. Váží 4,5 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaný, ani tetovaný. Je kastrovaný!!! Ztratil se 12.7. v Davli u Prahy. Naposledy viděn byl kolem 10hod. večer u mol pod nádražím. Je alergický - musí dostávat speciální krmení. Je plachý, k cizím lidem moc nechodí. To už by spíše šel k dětem. Je zvyklý na byt a na loď. Okolí ztráty zná, má rád vodu, je to plavec!!! Je poslušný, na zavolání přiběhne. V minulosti nikdy neutekl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kočičák

Přihlášení: