Koblížek

Datum ztráty 29.06.2015
Místo ztráty Praha, U Vody 1
Telefon 777223885
Jméno Koblížek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 14 měsíců
Barva Bílomour
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Koblížek je nekastrovaný kocourek, bez obojku. Poznávacím znamením u něj je pruhovaný ocásek a růžová špička pravého ouška. Ztratil se 29.6.2015, okolo 23. hodiny, když si spolubydlící otevřel okno dokořán, vzal si film, se sluchátky v uších, a nedával na Koblížka pozor. Ten se pravděpodobně vytratil. Jedná se o okno v prvním patře. Terén nezná, ven nechodil. Nemá čip, ani nemá tetování. Povahově je přátelský a společenský. Na jídlo by se možná nechal nalákat. Sní cokoliv. Na své jméno slyší, na čiči nereagoval. Váží cca 4 Kg. Chronický útěkář to není. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem nerad jedí. Je zvyklý pouze na pobyt doma. Nemá rád zimu! Telefon 777223885 POZOR! AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA: Koblížek byl možná několikrát viděn, nedaleko svého bydliště. Aktuálně se pracuje na jeho nalákání a odchycení. Prosíme lidi z okolí (Praha, U Vody 1), aby měli oči na šťopkách a hlásili jeho pohyb, když ho uvidí. Děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Koblížek

Přihlášení: