Klavír

Datum ztráty 21.12.2018
Místo ztráty Psáry, Dolní Jirčany ev.č. 363
Telefon 739703731
Odměna ANO
Jméno Klavír
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Čivava
Věk 9 měsíců
Barva Flekatá, merle
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 21.12. 2018 mezi 18. a 19.h slečna Kamila Nedvědová se vloupala na můj pozemek a vypustila moje pejsky z domu na ulici. Pobíhali v Psárech, ulicí Akátová. Jeden se doposud pohřešuje. Je to čívava merle křížená s jezevčíkem, má hnedý kožený obojek. Je vystrašený, a nejspíš dlouho nepřežije sám venku :( prosím, pomozte ho najít. Má zlatavý tón zbarvení, vypadá jako minidalmatin. Vzhledově připomíná pražského krysaříka, ale se zbarvením dalmatina. Už je dospělý, bude mu rok.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Klavír

Přihlášení: