Kiwi

Datum ztráty 30.07.2015
Místo ztráty Kounov, Kounov
Telefon 736656037
Odměna ANO
Jméno Kiwi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 3 Roky
Barva černobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Stale hledáme naši černobílou fenku pitbulla, která se ztratila na konci července v obci Kounov u Rakovníka. Byla po štěňátkách a hubená. Je možný, že ji má někdo doma, v domění, že byla vyhozena.... Moc prosíme o pomoc. Slyší na jméno Kiwi. Je hodná! Kiwi je 3 roky stará fenka pitbula. Na své jméno slyší. Váží cca 16kg. Nejspíš na sobě měla široký růžový obojek s černým nápisem Pitbul. Nemá tetování, čip zjišťujeme. Hlídala nám ji pí Hanka Krejčová. Ta tvrdí, že ji utekla ze zahrady asi před měsícem. Kiwi je vyrovnaná, k lidem přistupuje neagresivně, avšak obezřetně k pochybným osobám. Měla by mít nepatrný flíček černé barvy na jednom z víček. Vypadá to jako by se malovala. Pokud ji oslovíte "KíííívííííKíííívííííKíííívíííí" měla by se v ní probudit aktivní nálada, býva pak rozjařenější občas poskakuje. Umí skákat do náruče. Je po štěňátkách, měla by mít trošku vytahané bříško. Email: wofany@seznam.cz Telefon: 736656037

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kiwi

Přihlášení: