Kiwi

Datum ztráty 17.07.2015
Místo ztráty Kounov, Dům č. 70
Telefon 735858929
Odměna ANO
Jméno Kiwi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 3 roky
Barva Černobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Kiwi je 3 roky stará fenka pitbula. Na své jméno slyší. Váží cca 16kg. Nejspíš na sobě měla široký růžový obojek s černým nápisem Pitbul. Nemá tetování, čip zjišťujeme. Hlídala nám ji pí Hanka Krejčová. Ta tvrdí, že ji utekla ze zahrady asi před měsícem. Kiwi je vyrovnaná, k lidem přistupuje neagresivně, avšak obezřetně k pochybným osobám. Měla by mít nepatrný flíček černé barvy na jednom z víček. Vypadá to jako by se malovala. Pokud ji oslovíte "KíííívííííKíííívííííKíííívíííí" měla by se v ní probudit aktivní nálada, býva pak rozjařenější občas poskakuje. Umí skákat do náruče. Je po štěňátkách, měla by mít trošku vytahané bříško.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kiwi

Přihlášení: