Kiwi

Datum ztráty 11.07.2015
Místo ztráty Plzeň, Květná 63
Telefon 773999303
Odměna ANO
Jméno Kiwi
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Pták
Věk 2 roky
Barva Modro-bílo-šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kiwi je 2 roky stará samička Agapornise Fischeri - modrá mutace. Peří na těle má modré v různách odstínech, bílý krk a šedou hlavu. Velikostně je o malinko větší než andulka. Není kroužkovaná. Je spíše plašší, od majitelky na jméno reaguje. Není ale moc ochočená, cizímu na ruku nejspíš nepřistane. Možná by se nechala nalákat na senegalské proso a nebo miluje rozmočené piškoty. Reaguje i na zvuk zvonečku. Může se pohybovat v okolí cca do 5 km od místa ztráty. Je zvyklý především na pobyt doma, ale v teplých dnech je i s klecí venku na balkoně.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kiwi

Přihlášení: