KIVI

Datum ztráty 30.11.2014
Místo ztráty ostrava, jugoslavska
Telefon 774853250
Odměna 1.000,- Kč
Jméno KIVI
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 11 mesicu
Barva rezava
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kivi se ztratil 30.11.2014, když čekal před Albertem v sobotu večer. Na zadní levé tlapce na deset stehu po operaci (má jizvu). Stále jsou trochu viditelné. Prosim, pomozte mi Kivicka najit. Predem moc dekuji. Tetování nemá. Má ale čip. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Má na sobě reflexní, stříbrný obojek, bez známky. Váží cca 9 Kg. Povahově je kamarádský, přítulný, hodný a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Nikdy v životě se takto neztratil. Je aktivní a má rád pohyb. Plavat umí, vodu má rád. V jídle je trochu vybíravý. Zdravotní stav dobrý, může ale na na zadní levou nohu kulhat. Autem umí jezdit. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý hlavně na pobyt doma... Telefon 774853250

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se KIVI

Přihlášení: