Kity

Datum ztráty 25.06.2018
Místo ztráty Bělá pod Bezdězem, Bezdězská 197
Telefon 777865677
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Kity
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Siamská kočka  
Věk 7 let
Barva bílo-skořicová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kity je 7 let stará siamská kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 4 kg. Je zvyklá žít jen doma-v posteli. Maximálně šla na zahrádku-oplocenou u baráku. Nikdy nechodila za plot. Cizích lidí se bála. Ztratila se v pondělí úplně beze stopy, během hodiny nebyla nikde, ani tělíčko se nenašlo, kdyby se jí něco stalo. Prohledali jsme široké okolí baráku, vyvěsili letáky, dali inzeráty na inzertní místa v lokalitě kde se ztratila a vůbec nic. Děkujeme všem za jakoukoliv informaci-odměna jistá.Tel.777865677

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kity

Přihlášení: