Kitty

Datum ztráty 16.09.2019
Místo ztráty Brno-Střed, Heinrichova 3
Telefon 602750150
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Kitty
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4 mesice
Barva Mourovata
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kitty je 4 měsíce staré kotě. Na jméno neslyší. Váží cca 1 kg. Nemá obojek ani čip. Dne 16.9. v dopoledních hodinách kocicka zabehla k sousedům na zahradu, měli jsme ji doma cca teprve 2 tydny, je to nalazenec, ale rychle si zvykla a byla hlavně zvykla se vracet domu, i přesto, ze behala po okolí. Je to ještě malinke kotatko a myslíme, ze se zkratka zatoulala, ale byl to nás mazlíček a moc nám chybí. Zvonili jsme na sousední okolí ale nikdo ji nevidel. Doma máme ještě jednu dospělou kočku a dospělého Jacka Russela. Budeme radi za každé info a kdo ji vypátra dostane odměnu. Diky.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kitty

Přihlášení: