KITANA

Datum ztráty 26.01.2015
Místo ztráty Brno, Jana Babáka
Telefon 734112797
Jméno KITANA
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 Rok
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kitana je kříženec Jack russela a buldočka, je hodná a přítulná, vycvičená na pac, sedni k noze a lehni. Povahově je vyloženě společenská. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se asi nalákat nechala. Je to mazlíček desetiletého syna. Ztratila se z 25. na 26. ledna v Brně. Je bíla s černýma ušima a flíčky na zádech. Ocas je na konci mírně ohnutý, pravděpodobně po zlomenině. Nemá čip, ani nemá tetování. V době ztráty měla na sobě oranžový postroj (kšírky), bez známky. Váží cca 6 Kg. Utekla z procházky. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. V pohybu je trošičku línější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem nerada jezdí. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Otužilá není, zimu vůbec nemá ráda... Telefon 734112797

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se KITANA

Přihlášení: