Kita

Datum ztráty 30.10.2017
Místo ztráty Mělník, Na Průhonu 3643
Telefon 605824036
Odměna ANO
Jméno Kita
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Evropská kočka 
Věk 6 let
Barva mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kita je 6 let stará kočka. Na své jméno slyší a volání pssst,pssst,pssst. Nemá obojek, ale má čip. Je kastrovaná, mourovaná, na přední spodní straně krku má bílou oválnou skvrnu a na hrudníku ještě skvrnu karamelové barvy. Ztratila se na adrese Na Průhonu 3643, Mělník po očkování proti vzteklině dne 30. října a to pravděpodobně v noci z 30. na 31 říjen. Je možný její výskyt také v Roudnici nad Labem poblíže Letiště Aeroklubu Roudnice n.L. kam se mohla dostat ukrytá v bílé dodávce Citroen nebo přívěsu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kita

Přihlášení: