Kira

Datum ztráty 21.07.2014
Místo ztráty Stařeč, Čechočovice
Telefon 603157914
Jméno Kira
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Třebíč
Plemeno Zlatý retriever
Věk 10 let
Barva světle zlatá - bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fenka Zlatého Retrievra se ztratila v oblasti Stařeč, Čechočovice 21.07.2014. Slyší na jméno Kira, barvy světle zlatá - bílá, stará 10 let. Kira utekla když jsem nebyla doma za bouřky - podhrabala plot, bouřky se bojí ale vždy se vracela po hodině zpět. Je velice hodná a důvěřivá, cizích lidí se nebojí, má červený textilní obojek, bez známky a tetování na uchu. Čip nemá. Není kastrovaná. Nedávno dohárala. Okolí z místa ztráty zná. Hodně se bojí bouřky, jakýkoliv hlasitých zvuků, střelby, nebo ohňostroje. Je aktivní, má ráda pohyb, ale úměrně k věku. Vodu miluje. Není zmlsaná, sní skoro všechno. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kira

Přihlášení: