Kinto

Datum ztráty 09.12.2020
Místo ztráty Lomnice u Tišnova, Synalov
Telefon 604251864
Jméno Kinto
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 9 měsíců
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kinto je 9 měsíců starý černobílý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 4 kg. Kinto je mazlivý, ale cizím lidem moc nevěří. Má mlsný jazýček a začíná pohlavně dospívat, proto je možné, že se nám zaběhl za nějakou kočkou a domů už se nemohl vrátit. Je to napůl domácí a napůl venkovní. odčervený. Mívá často zánět spojivek. Ztratil se při vjíždění do garáže, kdy vběhl pod auto, ale jestli se zranil, to nevíme. Po vystoupení z auta už byl pryč a v obci jsme ho nenašli. Prosíme o pomoc, moc se nám stýská.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kinto

Přihlášení: