Kinley

Datum ztráty 02.10.2014
Místo ztráty Hulín, Sokolská
Telefon 776100013
Jméno Kinley
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 11let
Barva hnědošedý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kinley je 11 let starý pejsek, plemeno jorkšírek. Je hnědošedý, váží 2-2,5 kg. V době ztráty nebyl ostříhaný. Neměl na sobě žádný obojek. Ztratil na ulici Sokolská u nádraží v Hulíně dne 2.10., odběhl od domu. V okolí místa ztráty to dobře znal. Čip ani tetování nemá. Je hodný, přátelský, na pamlsek by se nalákat nechal. Ostatní pejsky snáší dobře. Na svůj věk aktivní, zvyklý na auto, nemá rád vodu, v jídle vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Nikdy dříve neutekl. Není kastrovaný. Má paradentózu. VZKAZ OD MAJITELKY JORKŠÍRKA JMÉNEM KINLEY : Včera večer jsem dostala info, že u nádraží v Hulíně ho měla na lavce na klíně paní +- do 35let (která prý u nádraží čekala na přítele/manžela až přijde z vlaku), která se pána který mi volal ptala, jestli náhodou neví čí to je pes a když odpověděl že neví, vzala si ho do auta s tím, že ho nechá v městském útulku Čápka v Kroměříži - tam bohužel o ničem nevědí. Je to cca 50m od domu a jeho klasická denní trasa na procházku a protože je bohužel přátelský a nechá se rád hladit, tak hold držel.. Jelikož znala Čápku, předpokládám že je Kinley pravděpodobně v Kroměříži nebo blízkém okolí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kinley

Přihlášení: