Kimi

Datum ztráty 29.11.2014
Místo ztráty Semčice, 65
Telefon 732442298
Odměna ANO
Jméno Kimi
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Anglický kokršpaněl
Věk 5 let
Barva černý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Kimi je 5 let starý pes, plemeno Anglický kokršpaněl. Barva srsti černá. Váží cca 15 kg. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Utekl 29.11. ze zahrady v obci Semčice, okres Mladá Boleslav. Nikdy dříve neutekl, blízké okolí zná. K lidem není agresivní, raději má ženy než muže. Pejsky snáší dobře. Je to plavec, má rád vodu. Je zvyklý jezdit autem a má to rád. Fyzicky je aktivní. Sní všechno. Je zvyklý být jak venku, tak i doma. Telefon 732442298

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kimi

Přihlášení: