Kimchi

Datum ztráty 11.02.2015
Místo ztráty Praha 10, U Trati
Telefon 724911623
Odměna ANO
Jméno Kimchi
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 8 měsíců
Barva Mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kimchi je 8 měsíců stará kočička, mourovaté barvy srsti. Na čele kresba vypadá jako písmeno M. Je chlupatá jako Mainská mývalí, ocas chlupatý jako veverka, menší hlavička, z uší ji lezou chloupky. Váží cca 3 kg, je drobná. Na sobě měla červený semišový obojek, ale ten mohla velice lehce ztratit. Čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná není. Je velmi přítulná, na ostatní kočky zvyklá. Bojí se aut. Není zvyklá v autě jezdit, fyzicky je aktivní. Je zvyklá chodit ven, okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekla. Dne 11.2.15 se nevrátila z nočních toulek v Praze 10, U Trati. Telefon 724911623

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kimchi

Přihlášení: