Kim

Datum ztráty 26.01.2015
Místo ztráty Přerov, Wilsonova 7
Telefon 774066216
Jméno Kim
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 10 Let
Barva hnědo-šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 26.1.2015 byl odcizen před masnou ve Wilsonově ulici v Přerově. Kim je větší jorkšírský teriér (samec) hnědo-šedé barvy. Stáří 10 Let. Je bázlivý a ustrašený. Povahově je bojácný, ale je hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Moc prosíme o navrácení majitelům. Tetování nemá. Má ale ČIP. Číslo čipu: 203098100253538. Měl na sobě textilní, tmavý postroj, bez známky. Váží cca 4 Kg. V jídle je vybíravý. Nikdy v minulosti se takto neztratil. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí, má rád vodu. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt pouze v bytě. Otužilý moc není... Telefon 774066216 POZOR STOPA !!! Kim byl viděn v Tovačově !!! Prý byl každý den na náměstí,nebo přilehlých uličkách, ale byl příliš plachý, chytit se nedal, hned utekl. Prosíme, buďte ostražití !! Děkujeme !!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kim

Přihlášení: