Kim

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Moravský Písek, 604
Telefon 608714170
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Kim
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Shiba-Inu
Věk 7 let
Barva Zlatavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 31.12.2014. Nebojácný, hravý a přátelský pes, slyšící na jméno Kim. Povahově je vyloženě společenský. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se asi nalákat nechal. Není čipovaný, ani není tetovaný. Má na sobě hnědý, kožený obojek bez známky. Občas utíkal. Miluje míčky a hračky. Váží cca 10 Kg. Utekl ze zahrady. Jeden zub má nalomený. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by to znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Nerad plave. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý celkem je, zima mu nedělá problém... Telefon 608714170

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kim

Přihlášení: