Kikinka

Datum ztráty 21.11.2014
Místo ztráty Líně, Hornická
Telefon 734489949
Odměna ANO
Jméno Kikinka
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Pražský krysařík
Věk 7 Let
Barva Černá s hnědým pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kikinka je sedmi-letá fenečka pražského krysaříka. Je klidné povahy, přátelská a mazlivá. Nikdo se jí nemusí vůbec bát. Na pamlsek by se nechala nalákat. K cizím lidem může být ze začátku nedůvěřivá, ale rychle si zvykne. Je hodná a zvyklá na ostatní zvířata. Prosíme, pomozte nám ji najít :( Nemá na sobě žádný obojek. Nemá čip, ani tetování. Váží cca 4 Kg. Ztratila se ze zahrady. Nikdy v minulosti se neztratila. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by to mohla znát, ale jen v blízkém okolí. Je aktivní, má ráda pohyb, ještě je vitální. Vodu moc nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt hlavně doma... Telefon 734489949

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kikinka

Přihlášení: